Маршрут автобуса 66 - Bus 66: Skirgiškės => Žalgirio g. - Vilniaus miesto savivaldybė
Автобус останавливается
- 1 - Skirgiškės
- 2 -
- 3 - Juozapiškės
- 4 - Naujaneriai
- 5 - Krakiškės
- 6 - Kryžiokai
- 7 - Balsiai
- 8 - Ragučio st.
- 9 - Žaliojo Visalaukio st.
- 10 - Verkių Riešė
- 11 - Kurklių st.
- 12 - Ežerėliai
- 13 - Verkių rūmai
- 14 - Petro Baublio st.
- 15 - Žaliųjų Ežerų st.
- 16 - Jeruzalė
- 17 - Kalvarijos
- 18 - Seminarija
- 19 - Pušynas
- 20 - Baltupiai
- 21 - Naujakiemio st.
- 22 - Jono Kazlausko st.
- 23 - Pramogų arena
- 24 - Tauragnų st.
- 25 - Giedraičių st.
- 26 - Žalgirio st.